?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

звідки взялась легенда, що українці зачислили Нємцова в "Небесну Сотню".
а все просто:
спочатку його туди "підклав" російський поет Орлуша, написавший вірш, в якому, за російською звичкою безцеремонно привласнювати все, що подобається - приписав Нємцова до Н.С.:
Пишите Боре, вот новый адрес: Небесная Сотня. Немцов Борис (с)
Потім місцева російська діаспора підставила портрет десь на Майдані.
І так народилась знов таки у росіян легенда, що "українці зачислили Нємцова в Небесну Сотню".

Навіть тут, навіть смерть вишукано використана для створення ілюзії спільності.
нешановні харошієрусскіє: ми не адіннарот, країни в нас різні і проблему нашій створили росіяни, а не "у нас спільна проблема".

Comments

( 17 коментарів — Прокоментувати )
don_katalan
19 травень 2015 21:07 (UTC)
Так. Не дочекаються.
(Deleted comment)
maksymus
19 травень 2015 21:24 (UTC)
Відповідь на ваше запитання про колективну й особисту провину німців, фашистів чи антифашистів, дав німецький філософ Карл Ясперс у книзі «Питання про провину» (існує російський переклад). Це повчальне читання для сучасних росіян, котрі не розуміють, що їхня особиста позиція, участь в опорі чи оцінка «українського питання» важлива тільки для них самих, а не для жертв аґресії їхньої країни.
(Deleted comment)
gloria_ma
19 травень 2015 21:52 (UTC)
я би дуже вас попросила, Такі Нету, збавити тон.
А що можуть 20 мільйонів росіян?
вдягнути жовто-блакитну фєнєчку на руку в знак протесту?
пройтись годинною прогулянкою в разрешенном властью мєстє?
може 20 мільйонів росіян будуть "умирати за Данціг"?

про Руїну. якщо до нас полізе вся 140-мільйонна країна - то Руїна буде набагато більше, ніж розраховують росіяни - бо в цьому Рагнарьоку наїпнетеся і ви: у нас купа АЕС.Edited at 2015-05-19 22:06 (UTC)
(Deleted comment)
gloria_ma
19 травень 2015 22:50 (UTC)
жаль. було б цікаво послухати, що прямо зараз роблять 20 мільйонів, якщо РФ все глибше і глибше скочується в фашизм, маразм і архаїку.

maksymus
19 травень 2015 22:03 (UTC)
Слова з того боку кордону, з країни з дев’яностовідсотковою підтримкою авторитарного режиму, в принипі неважливі. Це слова або активних ворогів, або нічого не вартих заручників.

Так і будемо воювати, як воювали до того цілий рік. Військові дії й політика, політика й військові дії... Колись настане край. Перемагає не сума ресурсів, а наявність їх у потрібному місці в потрібний час. В сучасному світі навіть у найменших країн є чим відповісти на напад з боку найбільших, а Україна зовсім не найменша.
(Deleted comment)
gloria_ma
20 травень 2015 10:15 (UTC)
скажіть, ви усвідомлюєте, що "Большіє батальони" будуть складатись не тільки з каліброваних ватників, а з дітей чи самих тих, хто входить в ці гіпотетичні 20 мільйонів? Між іншим, може вони і зараз такі є серед тих кадрових військових, що воюють на Донбасі.
Ви розумієте, що:
а) використовуючи "братську" риторику і ображаючись, що такі як я її не приймають, а також пригрожуючи цими Большімі батальонами:
ви використовуєте ті ж самі словесні конструкції, що і ватники і Хуйло - тобто воленс-ноленс солідаризуєтесь з ними. Вони хочуть етноциду українців, хорошієрусскіє неусвідомлено теж - тому з такою легкістю записують Нємцова в українську Небесну Сотню, очевидно не маючи межі між "ми" і "вони" - тобто відмовляючи українцям в окремішності. Можна навіть не гадати чи записали б росіяни Нємцова в польську "Небесну Сотню" (німецьку, чеську, литовську тощо);
б) що ваші 20 мільйонів просто в черзі стоять на роль окупантів і вбивць. Вони будуть вбивати нас, ми будемо вбивати їх і цю кров не викупити однією демонстрацією "ми проти війни"раз в пів-року.
Її вже зараз не викупити.
Це просто спроба не брати на себе відповідальність за свою країну.
Що стосується зміни режиму, то при Єльцині були війни в Грузії і Молдові, а також в Чечні.
Війни Путіна - це продовження війн Єльцина. Війни Путіна - це еволюція радянських людей в нинішніх рашистів. Диктатура Путіна - наслідок відсутності змін в свідомості російського суспільства.
Тобто, зміна режиму в РФ на більш демократичний не веде до зміни намірів.
gloria_ma
20 травень 2015 11:58 (UTC)
http://rufabula.com/news/2015/05/20/bloger-in-army
от і орки цю фішку просікли.
цікаво, куди його закинуть: в Дагестан на КТО чи на Донбас?
(Анонімно)
20 травень 2015 18:41 (UTC)
Хорошо о феномене "хороших русских" с исстрадавшимся от всечеловеческого сопереживания сердцем написал ваш кацап Невзоров:

"Разумеется, больше всех к сохранению и возрождению памяти Сталина приложила ручки интеллигенция с ее жеманной любовью к истории и “сохранению памяти” с помощью табличек, свечек и стихотворений. Ее рыдающие “Архипелаггулаги” не только заботливо сохранили память о “всенародном кровопийце”, но и сделали ее поучительной и… соблазнительной.

Следует понимать, что подобного рода литература служит в том числе и превосходным методическим материалом. Все эти рыдания в гораздо большей степени являются учебниками для будущих репрессоров, чем предостережением для возможных жертв. Они учат, что в России массовое унижение друг друга вполне осуществимо и может быть абсолютно безнаказанно. А чтобы оказаться в роли палача, а не жертвы, надо всего лишь правильно выбрать сторону и иногда демонстрировать элементарные навыки холуйства.

И все же такого рода чтение полезно и потенциальным жертвам. Они тоже учатся: покорности в прохождении этапов, умению умирать в промороженных бараках, есть солидол и упиваться собственной духовностью.

Более того, сегодня окончательно оформилась возможность сложить пазлы событий. Теперь все точно знают, как именно будет выглядеть возмездие за репрессии, если история повторится. Ответом на миллионы убитых, запытанных, замороженных, изнасилованных и изувеченных будет страшная месть интеллигенции. Лет через восемьдесят она привинтит какие-то таблички на какие-то подъезды. И там же, в отместку палачам, прочитает стихотворения."
maryxmas
19 травень 2015 22:11 (UTC)
я извиняюсь, а _как_ мы должны рассчитывать на личную позицию этих не согласных с войной россиян?
вот конкретно?
(Deleted comment)
gloria_ma
19 травень 2015 23:06 (UTC)
заканчивайте вьі с етими "братьями", неприлично уже просто.
угу. и в етой лодке украинцьі на веслах, а хорошієрусскіе на кормє: сідят, ждут, куда украинцьі вьігребут.
gloria_ma
19 травень 2015 21:45 (UTC)
інший антифашист в подібному випадку назвав би свого товариша "захисником Німеччини".
о, тут тонко і делікатно: і обурюватись неможливо - бо все ж таки людина трагічно загинула від рук ворога, але разом з тим не обурюватись теж неможливо, поскільки це, вибачте, хуцпа.

чи варто так розуміти, що ви на товаріщєй, що вважають росіян і Росію джерелом проблем України - осєрчаєтє і приєднаєтесь до рашистів?Edited at 2015-05-19 22:07 (UTC)
maryxmas
19 травень 2015 22:15 (UTC)
оскорбляться тут не обязательно -- но название такое буквально неверно.
потому что немецкому антифашисту в застенках гестапо было бы на Москву ну вот совершенно фиолетово.
потому что то, что он делал как антифашист, он делал ради Германии.


(Deleted comment)
maryxmas
19 травень 2015 23:06 (UTC)
быть против Путина и быть одним из Небесной Сотни -- разные вещи.
я удивлена, что это надо проговаривать.
(Deleted comment)
maksymus
20 травень 2015 08:13 (UTC)
От ці бісові троляки. Канцелярські формулювання звинувачень блищать кадебешною поліровкою — «осуждаете», «сотрудничавших с войсками».

Чи треба нагадувати, що «Нахтіґаль» був створений німцями під час чудової дружби і воєнного співробітництва радянського й нацистського режимів, що саме тоді різали кордони Східної Європи. У той час з Німеччиною Британія воювала, Франція воювала, а СРСР дружив й воював з нацистами разом проти Польщі. Радянський і нацистький режими тоді сотрудничали, Карл!


Фото часів створення «Нахтіґаль». Сиджу і гадаю, кого ж з союзників на фото нам варто більше засуджувати і за яким критерієм?
gloria_ma
20 травень 2015 10:16 (UTC)
ватник нас покинув. убився із-за мук совісті об мільйон росіян в армії Третього Рейху

Edited at 2015-05-20 11:58 (UTC)
magner58
22 травень 2015 07:47 (UTC)
То ви його забанили, чи він сам разом із коментарями випилявся?
algol65
24 травень 2015 11:03 (UTC)
К Небесной Сотне можно отнести только граждан Украины, которые погибли насильственной смертью в связанных с Евромайданом событиях.

Немцов таковым не является. Как и те, у кого причиной был инфаркт и подобные болезни.

( 17 коментарів — Прокоментувати )